бижутерия оптом

Бижутерия - ваш бизнес. Форм о торговле бижутерией

Объявление

Введите здесь ваше объявление.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



оптимальная площадь

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

Подскажите 60м2 для бижутерии не многo?Аренда 4000$.Город небольшой 300тыс.Магазин находится на 1 этаже ТРЦ

2

думаю многовато... эт ж сколько вам надо будет заморозить денег в витрины :)
я считаю что для бижутерии оптимально в районе 20 квадратов...
но 60 - это реально много.. даже для мега вип бутика дорогущей бижутерии

3

еще есть 10м2,не мало

4

nini
ну если у вас речь о товаре средней ценовой категории , то вполне нормально... если будет все ок..потом просто сделаете еще одну точку в каком нить другом ТЦ или магазине

5

спасибо!так много + и -,не хочется работать только на расходы

6

Привіт. Я хочу занятися торгівлею біжутерії. Гроші планується взяти в знайомих в кредит. Взагаліто планував відкрити точку в якомусь супермаркеті чи ТЦ, але  майже всюди вже зайняті місця а про біжу взакгалі чути не хочуть кажуть вже є. Є правда один вар'янт - торг біля стіни в ТЦ. Тут так продають парфуми - REFAM, годинники. ТЦ на 3 поверхи, товар різний - бренди і не зовсім. З біжутерії ніби нічого немає, тільки ювелірний маг. (в ньому є трохи біжутерії). Інший вар'янт відкрити окремо стоячий магазин в центрі - оренда тут від 60-70$ за м2., Населення 700-800 тис. Проте не уявляю скільки грошей потрібно щоб заповнити бутік на 20 м2 товаром. З чого краще почати. Я розумію що тут є вже багато подібних питань, але я вже пару місяців ношуся з цією ідеєю і не можу визначитись. HELP ME. Please.

7

Mikhaylo
поставщика найдите сначало.. и опреелитесь с ценами, а там уже сразу все станет понятно, как и что надо делать под товар.

8

На рахунок постачальників то мені запропонували поїхати на виставку в Київ експо-плаза. Мені цікаво останнє - коли я пробував знайти постач. Selena, то єдине що я знаходив це мережу супермаркетів Chere, що також займаються оптовими продажами. Быльше про Selenu на україні нічого не знайшов. Може погано шукав... Мене власне цікавитт наскільки оптові в Chere і подібних фірмах ціни. Якось не хочеться брати товар через купу посередників, зі звичайно великими накрутами. скиньте сторінки в неті постачальників яких ви можете порекомендувати!!!!!!!!!!!

Отредактировано Mikhaylo (11.04.2008 13:24:25)

9

При таком размере торговой площади есть смысл делать бутик не только с бижутерией, а и с фэшн часами и аксессуарами.